SEBZE & MEYVE LOJİSTİK


SEBZE & MEYVE LOJİSTİK

Çiftçilerimizden gelen sebze ve meyveleri tesislerimizde topluyor, uygun şartlarda sizler için yola çıkıyoruz.

Yüksek teknolojiye ve geniş depolama alanlarına sahip olan tesisimizde ürünler en uygun şartlarda hazırlanmakta ve alıcıya ulaştırılmaktadır. 


KALİTE VE GÜVENCE


İnsan hayatı için önem taşıyan gıdaların güvenilir ve kaliteli olması gerektiğinin bilincinde olan firmamız aldığı belgeler ve sertifikalar ile kalitesini ve güvenilirliğini sağlayarak en iyi şekilde müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Günaylar, Tarım ve Köy işleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğü’nden onaylı Gıda Üretim Belgesi, Marka Tescil Belgesi ve 2005 yılında yapmış olduğu çalışmalar neticesinde HACCP (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) ve ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi) belgelerini almış ve son olarak da 2008 yılında kalite sistemlerini revize ederek ISO 22000 alarak bu belgenin gerektirdiği hijyeni ve güvenli üretimi ilke edinmiştir.


HİJYEN VE KONTROL


Ürünün alımından dağıtımına kadarki süreçte görev alan personelin tümü hijyen kuralları çerçevesinde görevlerini yerine getirmekte, ürün işleme ve paketleme esnasında bone, eldiven ve maske kullanmaktadır. Tarladan gelen ürünler bekletilmeksizin müşteri talebine göre işlenerek anti bakteriyel zemin özelliğine sahip frigo firik araçlarla soğuk zincir kırılmadan, ürünler besin değerini ve tazeliğini kaybetmeden müşteriye teslim edilir. Ürünlerimiz, gıda mühendislerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Tesisimizde hijyen açısından gerekli ilaçlamalar zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.


PAKETLEME


Tüm malzemeler işletmeye alınmadan önce ön kontrolden geçirilir. Ürünün bozulmaması için gerekli önlemler alınır. Çalışanların sağlık kontrolleri yapılır ve gerekli eğitim ve uygulamalara tabi tutulur. İşlemlerin yapıldığı alanların hijyeni denetlenir ve izinli uygun ilaçlar kullanılır. Kullanılan malzemelerin ve gıdaların analizleri statik bir şekilde yapılır.


SEVKİYAT VE LOJİSTİK


Paketlenen ürünler son bir daha dağıtımdan önce kontrolü yapılır. Yükleme bilgileri düzenlenir ve ürünler frigo firik araçlara yüklenir. Teslimat esnasında tutulan kayıtların merkeze bildirimi yapılır. Teslimat sonrasında müşteri ürün şartlarını yeterli bulmadığı takdirde teslim edilen ürünler yenisi ile değiştirilir.
Fotoğraf Galerisi

İletişime geçmek ister misiniz?


Dilerseniz iletişim formunu göndererek dilerseniz de iletişim bilgilerini kullanıp bizlere ulaşarak, faaliyetlerimiz ve firmamız hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.